What's happening?

Szczęścia chodzą parami cały film

Szczęścia chodzą parami cały film

Czasem pech przynosi szczęście... a nawet miłośćMar. 11, 2022100 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Cały film online HD

Szczęścia chodzą parami cały film to kolejna komedia romantyczna polskiej produkcji. Niewątpliwie przywykliśmy już trochę do tego gatunku. Jedno jest pewne, jeśli ktoś lubi filmy w tym klimacie to na pewno znajdzie tutaj dla siebie super rozrywkę. Na początku warto co nieco opowiedzieć o samej fabule. Malwina, czyli nasza główna bohaterka zakochuje się w Brunie, który z zawodu jest terapeutą par. W związku z tym świetnie sobie radzi z problemami innych par, jednak sam ma ogromnego pecha. Na nieszczęście Malwina zakochuje się w terapeucie i zaczyna się seria niefortunnych zdarzeń. Tym razem Bruna nie zamierza się poddawać i próbuje znaleźć sedno swoich miłosnych problemów. Ot taka komedyjka do niedzielnego obiadku.

Szczęścia chodzą parami zwiastun:

Zapowiedź filmu Szczęścia chodzą parami cały film można powiedzieć, że zdradza nam całość. Możemy zauważyć tam „komediowe” scenki i pecha, o którym wspomniałem wcześniej. Ponadto dochodzi do tego cała obsada, którą jeśli ktoś uwielbia ten gatunek filmu, możemy wręcz skopiować z innych tego typu produkcji. Trochę szkoda, że polska scena filmowa, to takie hermetycznie zamknięte środowisko, które nie jest otwarte na nowe twarze z zewnątrz.

Zbiór informacji z filmu Szczęścia chodzą parami online:

Reżyserią zajął się Bartosz Prokopowicz, znany z takich filmów jak „Kochaj i tańcz”, czy „Komornik”. Szczęścia chodzą parami online jest oczywiście polskiej produkcji z gatunku komedii romantycznych. Przy ekranie spędzimy dobre 140 minut. Podczas gdy premiera jest zaplanowana na 11 marca, to Szczęścia chodzą parami cały film można już było zobaczyć w przedpremierowych pokazach. Miały one miejsce w Sylwestra i Nowy Rok.

Obsada filmu online:

W główną rolę wciela się Weronika Książkiewicz, która zagra Malwinę. Natomiast jej filmową miłością jest Brunon, grany przez Michała Żurawskiego. Bez wątpienia na ekranie zobaczymy jeszcze Antoniego Królikowskiego, Klaudię Halejcio. Taki film nie mógłby się oczywiście odbyć bez Tomasza Karolaka, którego doskonale kojarzymy z tego gatunku filmu. Nie obrażając żadnego z aktorów, nie mamy tutaj nic specjalnego. Wnioskując, przywykliśmy już trochę do tych twarzy w polskich komediach romantycznych.

Szczęścia chodzą parami cały film zdjęcia z planu:

Na zakończenie, kilka zdjęć z planu filmu. Mamy tutaj saturację na najwyższym poziomie. Piękne kolory, które nacieszą niejedno oko w tej szarej pogodzie, która jest za oknem. Godne uwagi są samochody, których na zdjęciach nie ma, ale mogliśmy je zobaczyć w zwiastunie. Bez wątpienia naszą uwagę przykuwa stara syrenka na żółtych blachach. Kończąc, zapraszam również do obejrzenia podobnych filmów: Miłość jest blisko online, Krime Story. Love Story.

Szczęścia chodzą parami cały film
Szczęścia chodzą parami online
Szczęścia chodzą parami cały film online
Szczęścia chodzą parami cda hd
Oryginalny tytuł Szczęścia chodzą parami
Udostępnień0

Podobne tytuły

The Bad Guys2022 oglądaj online
DC League of Super-Pets2022 oglądaj online
Cyrano cały film online
Batman zbawia świat1966 oglądaj online
Teksańska masakra piłą mechaniczną 21986 oglądaj online
Liga Potworów cały film Rumble
Kurozając i zagadka Chomika Ciemności2022 oglądaj online
Miłość jest blisko online (2022)
Scooby-Doo spotyka Batmana2002 oglądaj online
Najgorszy człowiek na świecie2021 oglądaj online
Spider-Man: Snow Day2021 oglądaj online
W pętli ryzyka i fantazji2021 oglądaj online

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website