What's happening?

Oglądaj zwiastun 420 Views Report Error

  • Obejrzyj zwiastunyoutube.com
Miłość jest blisko online (2022)

Miłość jest blisko online (2022)

Najsłodsza komedia Walentynek!Feb. 11, 2022103 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Opis filmu: Miłość jest blisko online

Miłość jest blisko online 2022

Miłość jest blisko online krótki opis filmu: Natalia i Adam znają się od małego. Nigdy nie mieli ze sobą bliższego kontaktu niżeli koleżeńska przyjaźń, ale od zawsze są ze sobą połączeni sąsiedzkimi relacjami. Ich sypialnie dzieli tylko cieniutka ściana i nie mają problemu z korzystaniem z innych pomieszczeń w swoich mieszkaniach. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po burzliwym związku zakończonym rozwodem szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby na przygodę do Amazońskiej dżungli. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco. Co z tego wyniknie, nie wiadomo ponieważ przyzwyczajenie pary do siebie, na pewno odegra tutaj istotną rolę.

Miłość jest blisko online zwiastun:

Miłość jest blisko zbiór informacji:

Reżyseria filmu Miłość jest blisko online stoi oczywiście po stronie Radosława Dunaszewskiego, znanego z takich produkcji jak „Na wspólnej”, „O mnie się nie martw”, „Singielka” i wiele innych. Scenariusz do filmu Miłość jest blisko online napisał Mariusz Kuczewski we współpracy z Marcinem Baczyńskim. Znani są z takich produkcji jak „Listy do M.”, „Karol, który został świętym”. Dzięki temu mamy gwarancję świetnej zabawy, zaskakujące dialogi i nieoczekiwany obrót spraw. Film Miłość jest blisko online jest Polską produkcją, z gatunku komedii romantycznych, z której to polskie produkcje słyną. Produkcja to całe 107 minut dobrej zabawy, dlatego warto zaopatrzyć się w coś na ząb i zapas napojów, bo na pewno nie będzie nam się chciało wstawać z miejsca.

Obsada filmu Miłość jest blisko online:

W główną rolę wciela się Wojciech Solarz (Adam), znany z takich produkcji jak „Bogowie”, „Miasto 44”, „Tylko mnie kochaj” oraz Weronika Książkiewicz (Natalia), którą mogliśmy zobaczyć w filmie „Planeta singli”, „Dzień dobry, kocham cię”. Jednak to nie koniec gwiazdorskiej obsady, którą będziemy mogli zobaczyć na ekranie. Zobaczymy tam również takie gwiazdy jak Olga Bołądź znana z filmu „Mój dług„, Grzegorz Małecki czy Janusz Chabior.

Miłość jest blisko cały film (2022) zdjęcia:

Dla ciekawskich osób, które nie mogą doczekać się finalnego efektu pracy aktorów, zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z planu.

Miłość jest blisko zalukaj
Oglądaj film online cda
oglądaj film online cda zalukaj
Oryginalny tytuł Miłość jest blisko
Udostępnień0

Podobne tytuły

DC League of Super-Pets2022 oglądaj online
Spider-Man: Snow Day2021 oglądaj online
Spider-Man Uniwersum2018 oglądaj online
To nie wypanda2022 oglądaj online
Potworna rodzinka2017 oglądaj online
Scooby-Doo spotyka Batmana2002 oglądaj online
Lego® Batman: Film2017 oglądaj online
Cyrano cały film online
W pętli ryzyka i fantazji2021 oglądaj online
Batman zbawia świat1966 oglądaj online
Szczęścia chodzą parami cały film
The Bad Guys2022 oglądaj online

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website